HOTEL ZÁMEK VALEČ, Valeč

Valeč 1, 67553
od 2.300 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově zrekonstruovaný Hotel Zámek Valeč se nachází v klidném a malebném prostředí Vysočiny, patnáct kilometrů jihovýchodně od města Třebíč. Ubytovat se můžete v historických pokojích a královských apartmánech vybavených dobovým nábytkem. Milovníky historie potěší možnost prohlídky zámku. Pokud dáváte přednost účelnému modernímu vybavení, vyberete si pokoj také. 

Další informace

Představte si klidný wellness hotel na Vysočině, ve kterém se vkusně snoubí kouzlo zámeckého panství s luxusem moderního. Už první procházka po hotelovém areálu vám na tváři vykouzlí spokojený úsměv. Pochopili jste, že tohle příjemně malé panství nabízí tolik rozličných způsobů zábavy a odpočinku, že vám ani celý víkend nebude stačit na to, abyste si všechny pořádně užili.

Když procházíte sály a salonky různých velikostí a stylů, říkáte si, jak je geniální, že na jednom a tom samém místě byste mohli uspořádat královsky pojatou konferenci své firmy, vystrojit velkolepou svatbu potomkům nebo si užívat nerušenou dovolenou se svojí drahou polovičkou. Už se usmíváte od ucha k uchu. Není divu. Právě jste ve svých představách navštívili hotel Zámek Valeč. Hezký zážitek? Skutečnost je mnohem krásnější. Přijeďte se usmívat!

Moderní wellness v historických kulisách

Tohle je ráj! Říkají naši hosté, když na vlastní kůži zažijí účinky valečského wellness paláce. Skvělé vzpomínky si odváží nejen díky špičkovému vybavení velkolepě pojatého relaxačního areálu, ale také kvůli kouzelnému spojení historických budov zámeckého panství a moderního wellness, jehož úroveň si nezavdá ani s vyhlášenými evropskými resorty. Přesvědčte se sami! Nejprve na těchto stránkách a pak na vlastní smysly. Přijeďte si užít moderní wellness v historických kulisách!

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
7.800 Kč
Dvoulůžkový pokoj
3.800 Kč
Jednolůžkový pokoj
2.300 Kč
Třílůžkový pokoj
5.400 Kč

Snídaně v ceně


V ceně ubytování celodenní vstup do wellness a fitness.

Služby

Bazén
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Vířivka
Wellness služby
Zahrada
Dětský koutek
Garáže
Masáže
Bezbariérový přístup
Nekuřácké pokoje
Pronájem kol
Rodinné pokoje
Terasa
Vstup domácích zvířat
Výtah

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
12
Dvoulůžkové pokoje
84
Jednolůžkové pokoje
10
Pětilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
12

Vybavení pokojů

Klimatizace
Trezor
TV
Vlastní koupelna
WC
Minibar

Kongresové možnosti

Firemní akce

Hledáte královské zázemí pro váš kongres? Chcete dostat firmu do formy? Nebo jste se rozhodli uspořádat pro své partnery a zaměstnance ples na zámku? Klidný hotel ve Valči na Vysočině vám nabídne skvělé zázemí pro jakoukoliv firemní akci. I malé jednání můžete pojmout velkolepě. I na velké konferenci může vládnout rodinná atmosféra.

Chcete spojit příjemné s užitečným? Uspořádejte wellgres – kongresujte nerušeně, wellnessujte nenuceně. Díky wellness paláci a dalším možnostem odpočinku i zábavy vaši hosté rádi zůstanou v areálu i po skončení oficiální části programu. Dokonalý relax je navíc připraví na další část vaší akce.


Řekněte si ANO v historických kulisách, slavte v moderním sále. Nebo naopak

Pro váš velký den nabízí hotelový areál ve Valči jak zámecké komnaty s dobovým nábytkem, tak i novodobé prostory s nejmodernějším vybavením. Během svatby proto nemusíte přejíždět jinam například kvůli focení. Váš svatební den se odehraje na jednom místě, přesně podle vašich představ a bez kompromisů.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt
Fitness, posilovna
Kulečník, billiard

Mapa

Autobus 200m
Velká mapa